Свіжоскошена трава, полин, розтерте в руках листя і різкий аромат розрізаного польового огірка - всі ці ноти об'єднуються в парфумерії однією назвою «фужерні». Як з'явилася назва і які аромати варто включити в парфумерний гардероб стильному мачо?

Королівський папороть

Fougère Royale - так називався аромат великого парфумера Поля Парку, який мав шалений успіх у аристократичної публіки в далекому 1882 році. Несподівана нота зелені в парфум виявилася свіжою і привабливою.
Такі аромати на підсвідомому рівні не забуваються: трава повна води, а вода - це квінтесенція життя. Фужерні ноти гарні для будь-яких ароматичних композицій без оглядки на гендер.

Dior Sauvage

Творіння Франсуа Деванші Dior Sauvage перегукується з легендарним ароматом 1966 року Eau Sauvage. Верхні ноти калабрійського бергамоту з легким деревним серпанком і тонким смаком цитруса. Потім розкривається у всій красі фужерна класика - прованська лаванда, гіркувата, терпка, багатогранна.
Довгий шлейф, що запам'ятовується, залишає нота амброксана. Такий парфум ідеальний для переговорів і бізнес-сніданків: ви випромінюєте енергію, творче нетерпіння і впевненість.

Alex Simone En Terrasse

Назва навіває думки про келих мартіні на оповитій бугенвіллієм терасі з видом на нічні вогні Французької Рів'єри. Засновник бренду Ерік Руссо створив ексклюзивну колекцію ароматів Couture: вишуканість і втілення французької розкоші.
En Terrasse - це загадка у флаконі з непрозорого скла, що нагадує магічний онікс. Фужерні аромати оп'яняють: кедр, бергамот, пачулі, сандал, уд - тут змішалися димні тропіки і осінній бульвар, розжарені камені і екзотичне узбережжі.

Montblanc Explorer

Шляхетний, чуттєвий, звабливий аромат мандрівників і першовідкривачів. Флакон з шкіряним оздобленням прикрашає шестикутна зірка - символ 6 найвищих піків Європи.
Нове творіння Олів'є Пешо і Харді Фернандеза поєднало свіжість італійського бергамота, легку гостроту рожевого перцю, пряність мускатної шавлії. В серці - гаїтянський ветивер з тонкою ноткою теплої шкіри. І наостанок розкриваються екзотичні пачулі з Сулавесі, африканське какао і пряні ноти Akigalawood. Ідеальний вибір для презентації нового проекту, зустрічі з інвесторами і рандеву з прекрасною незнайомкою.