Наближається зима, а разом із нею сніг, лід та інші її атрибути. І якщо сковзатись по льоду дуже весело та захоплююче, то величезні нарости бурульок на будинках викликають скоріше страх.

Дійсно, падаючи, бурульки можуть нанести серйозних ушкоджень людині та навіть спричинити летальні випадки. Крім того, від такого скупчення криги в одному місці можуть страждати не тільки люди, а й самі будинки. Підвищене механічне навантаження та необхідність постійного очищення приводить до скорочення терміну служби даху будівлі.

Саме тому компанія Вікорт пропонує чудове, ефективне рішення - антизледеніння покрівлі!

Принцип роботи системи антизледеніння полягає в наступному: нагрівальний кабель прикріплений по краю даху будівлі розігріває поверхню, перешкоджаючи утворенню льоду і снігових заторів, й очищає шлях для відводу стічних вод по жолобах, водостоках до основи фундаменту.

Робота такої системи антизледеніння забезпечує безпеку перехожих від зриву снігових мас та бурульок з даху, запобігає руйнуванню й деформації покрівлі та водостічної системи, забезпечує гарний зовнішній вигляд будівлі.

Звертайтесь, ми гарантуємо відмінно виконані роботи та приємні відчуття після співпраці з нами!