Ми намагаємось вносити нові сорти озимої пшениці в асортимент нашого господарства. Тому сьогодні пропонуємо Вам придбати озиму пшеницю Новосмуглянка, яка внесена до реєстру сортів рослин України у 2016 році.

Сорт потребує, добре реагує і витримує високі фони мінерального живлення, формуючи на них високі врожаї. Для забезпечення отримання високих урожаїв зерна необхідно проводити також захист рослин від шкідників та хвороб, особливо після викидання колосу, фунгіцидами типу альто супер, фалькон чи фолікур. На високому фоні мінерального живлення забезпечує рекордні врожаї. За даними оригінатора (ІФРГ НАН України) у роки конкурсного випробування середня урожайність сорту Новосмуглянка становила 101,5 ц/га, що на 9,1 ц/га перевищує врожайність національного стандарту.

ОСОБЛИВОСТІ СОРТУ. Має подовжений період після збирального спокою, що необхідно враховувати при визначенні схожості насіння. Схильний до перехресного запилення, що спричиняє незначну варіабельність висоти стеблестою в межах основного фенотипу сорту. Глибина загортання насіння повинна бути не більше 5-7 см.

Придбайте новий середньоранній сорт озимої пшениці Новосмуглянка на сайті нашого господарства.