Якщо бажаєте купити тен для водонагрівача, зверніть увагу на блокові ТЕНи. Блокові ТЕНи являють собою кілька нагрівачів, з'єднаних в один блок. Такі блоки використовуються для зменшення габаритів обладнання з одночасним збільшенням потужності, що віддається. Блоки ТЕНів застосовуються, в основному, для нагріву рідин і масла і використовуються в водонагрівачах, парогенераторах, котлах та інших промислових та побутових установках. 

Ці блоки монтуються в електричні пристрої для опалення, в ролі теплоносія використовують воду, або сипучі матеріали. Відрізняється від інших ТЕНів тим, що кріпиться до самого приладу опалення. Саме кріплення буває двох видів: фланцеве або різьбове, і він вибирається з урахуванням особливості конкретного обігрівача.Найбільш затребуваним є все ж фланцеве кріплення, оскільки воно зручніше в побуті і має велику міцність. Крім того, його можна неодноразово використовувати на різних приладах опалення, а в разі якщо блок виявився пошкодженим, можна швидко і безболісно для системи замінити його на новий.

Купити блок трубчастих електронагрівачів можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.