Супер-пропозиція від компанії "Екстра Пластик"! Тільки у нас Ви зможете молочна плівка купити оптом недорого та відмінної якості!

Для упаковки молока і кисломолочних продуктів компанія "Екстра Пластик" виготовляє під замовлення тришарову білу і чорно-білу поліетиленову плівку, яка називається соекструзійною.

Перший зовнішній білий шар є фоном, на якому добре виглядає насичений кольоровий друк. Середній шар чорного кольору виконує бар'єрну функцію, оберігаючи вміст від згубного впливу УФ променів, завдяки чому збільшується термін зберігання молочного продукту. Третій шар - внутрішній прозорий складається з хімічно неактивного поліетилену, який безпосередньо контактує з молоком, завдяки чому зберігаються його смак і запах.

Таким чином, молочна плівка володіє підвищеними бар’єрними властивостями та має відмінні показники міцності та чудове ковзання.

Ми виготовляємо замовлення для всіх куточків України в найкоротші терміни. Звертайтесь, гарантуємо, що співпрацею з нами Ви залишитесь задоволені.