ПФ "Біоаналітичні Технології" - це компанія, яка спеціалізується на розробці, виготовленні та поставці обладнання з локальними чистими зонами повітря від бактерій та вірусів. Ламінарні системи та бокси, а також витяжні шафи завжди в наявності.

Ламінарний бокс 2 класу фільтрації та очищення повітря призначений для створення чистої локальної робочої зони, що постійно продувається профільтрованим через НЕРА-фільтр рециркулюючим повітрям і конструктивно гарантує захист оператора, персоналу лабораторії і навколишнього середовища від попадання небажаних аерозолів і мікрочастинок, утворення яких в робочій зоні можливо при роботі з матеріалами, що включають в себе інфекційні складові. Ламінарні бокси 2 класу застосовується в наукових і клініко-діагностичних лабораторіях, а також на виробництвах з високими вимогами до чистоти і стерильності зони, а також до безпеки оператора і навколишнього середовища під час роботи з інфекційним матеріалом.

Індикатор панелі мікропроцесорної системи управління відображає дату, час, поточні параметри, швидкість, час напрацювання НЕРА фільтрів. З метою захисту обслуговуючого персоналу, при включеній УФ-лампі, в момент випадкового відкривання захисного екрану передбачений аудіосигнал тривоги.