Затребуваність мікрокредитів в Україні сильно підросла. Гроші громадяни беруть на повсякденні потреби, раптові покупки, ремонт, подорожі і дозвілля. Споживчий попит на послуги МФО можна пояснити простотою процедури отримання готівки і мінімальними запитами до клієнтів. Взяти кредит за допомогою Leanloan здатна людина з будь-яким рівнем заробітків, навіть з не найвдалішою кредитною історією.

Умови отримання мікрокредитів

В даний час, мікрокредітні організації видають позику терміном до 30 днів, доступна сума близько 10 000 гривень. Отримати мікропозики здатна будь-яка людина у віці 18-65 років. Для можливості отримання грошей потрібно лише паспорт, ідентифікаційний код і діюча банківська карта, інші документи, довідки про доходи, застави та поручителі не будуть потрібні.

Яким чином отримати кредит

Мікрофінансові компанії дозволяють отримати позику, не виходячи з дому. При цьому багато організацій пропонують позику готівкою, які можна забрати в відділеннях.

Для того, щоб подати заявку, потрібно спочатку зайти на leanloan.com.ua:

1. На сайті обраної організації вказати термін і суму кредитування.

2. Заповнити анкету. У ній вказують контакти, дохід, домашню адресу і місце роботи.

3. Прикріпити пластикову карту, на яку ви хочете отримати гроші.

4. Дочекатися рішення - воно зазвичай приходить протягом 10-15 хвилин.

5. За умови, що відповідь позитивна, необхідно підписати кредитний договір в онлайні. Тут же після цього гроші переводять на пластикову картку.

Весь процес дуже багато часу не вимагає, оформлення через інтернет безпечно.

Яким способом повернути позику

Для повернення боргу можна скористатися такими способами:

• Оплата за допомогою терміналу, готівкою.

• Оплата через особистий кабінет на інтернет-сайті МФО.

• Переклад через банк.

Оптимальний варіант - оплатити кредит в особистому кабінеті. Переклад пройде без відсотків і миттєво. Оплата через термінали часто може йти до 12 годин, а через банк ще більше - до 3 діб.

За умови, що клієнт не може повернути позику в строк - потрібно оформити пролонгацію. Ця послуга дозволить перенести кінцевий термін договору.

Підбір сервісу кредитування

Отримати позику онлайн легко. Найважче знайти потрібну компанію. У нашій країні видають позики близько 100 компаній. Для того, щоб вибрати найбільш вигідний варіант, надійніше користуватися онлайн сервісом з підбору МФО. Такі послуги абсолютно безкоштовно на сьогоднішній день пропонує Leanloan.

Сервіс допоможе підібрати надійну МФО і найвигідніші умови кредитування. На порталі присутні тільки перевірені часом компанії, працювати з якими безпечно.

Можна використовувати важливі фільтри для швидкого пошуку. Вказати суму і термін, спосіб отримання, вид трудової діяльності, місто проживання та інше. Система автоматично підбере найбільш підходящі варіанти і виведе зведення короткої інформації на монітор.

Послуги онлайн сервісу Leanloan доступні постійно. На сайті надійні компанії з відмінною репутацією.