Компанія "Атрибут" займається виготовлення пам'ятників і їх доставкою та встановленнямта всій Західній Україні. Фахівці нашої компанії з майстерністю, терпінням і творчим підходом втілять у життя всі Ваші побажання.

Гарантуємо, що виготовлені нами пам'ятники довго зберігатимуть свій першопочатковий вигляд, ми знаємо, як правильно обробити такий природний матеріал, як граніт, щоб він не втратив своєї краси і величі ще протягом 100 років.

Ми гарантуємо якісне виконання ручного художнього оформлення пам'ятників із застосуванням кольоровго щебеню, в тому числі, гравіювання портрета на надгробному пам'ятнику, ексклюзивних гранітних, базальтових пам'ятників, також пам'ятників з габро. Гравіювання на пам'ятниках виконується піскоструєм, що гарантує видимість букв і зображення більше 10 років. Портрети можуть бути не лише у чорно-білій гамі, а й кольорові.

Окрім пам'ятників ми також виготовляємо елементи декору надгробків, огорожі, столи, пропонуємо послуги монтажу пам'ятників. Установка надгробних пам'ятників виконується на основі бетону. Особливогою перевагою нашої компанії, окрім майстерності, якості та доступної ціни є те, що ми також проводимо реставрацію старих пам'ятників.

Надаємо знижки при оптових замовленнях.