Створити бажану атмосферу в своїй оселі деколи буває дуже важко. Коли в голові крутиться безліч ідей, а наяву не видно жодних варіантів їхнього втілення, необхідна допомога професіоналів. Знайти цю допомогу Ви зможете у студії WallArt.


Студія WallArt - місце, де створюють справжні мистецькі шедеври, а потім наносять їх на стіну. Розробкою яскравих настінних декорацій займаються виключно професіонали своєї справи. Саме професійність в тандемі з новітніми технологіями дозволяє отримати результат, який здатний вразити усіх.

Щоденно дизайнери компанії розробляють унікальні композиції та втілюють у життя найсміливіші побажання замовників. Якщо Ви не маєте чіткої картинки у себе в голові, як все має виглядати, на сайті компанії представлені вже готові композиції та сюжети, які нікого не залишать байдужим. Більше того, якщо той чи інший сюжет не підходить до Вашого планування, важливі деталі розміщуються на місці дверних пройомів чи вікон, наші дизайнери зможуть адаптувати будь-яке зображення до Ваших умов.

Всі варіанти, що представлені в нашому каталозі піддаються доопрацюванню, а отже якщо Вам чогось не вистачає або навпаки, щось здається зайвим, ми врахуємо всі Ваші побажання, включно з кольоровою гамою зображення.

Якщо ж Ви точно знаєте чого хочете, але не можете знайти відповідний сюжет в реальності, ми також Вам допоможемо. Професіоналізм нашої команди дозволяє адаптувати будь-яке зображення до інтер’єру за Вашим бажанням. Немає ніяких обмежень в реалізації фантазій чи розмірі. Ми з радістю створимо нову, ексклюзивну композицію саме для Вас.

Для того, щоб Ви отримали саме те, чого бажаєте, в студії WallArt діє послуга візуалізації. Відправляйте нам фото стіни для фотошпалерів і наші дизайнери підготують візуалізацію у Вашому інтер’єрі. Особливо важливо скористатись цією пропозицією, якщо перед Вами стоїть вибір з декількох уподобаних варіантів.

Також важливо зазначити, що крім естетичних характеристик, наші шпалери вирізняються відмінною якістю та повною безпекою для людини. Студія WallArt офіційно використовує технологію HP Latex. Ця технологія розроблена для створення екологічних відбитків без запаху. Ми дотримуємось технології з дотриманням усіх стандартів якості, зокрема, використовуємо сертифіковані латексні фарби та матеріали, а отже у екологічності наших виробів Ви можете бути впевнені.

Не дарма говорять, що в рідному домі і стіни допомагають. Затишок, який Ви створите в своїй оселі, буде надихати та мотивувати на нові звершення.

Тому не зволікайте та втілюйте Ваші мрії в реальність разом із студією WallArt.