На відеоконференції президент України наголосив, що Уряду слід тісніше взаємодіяти з бізнесом щодо своїх дій аби підприємці розуміли, що їм потрібно робити.

Податківці вже створили якісні програмні продукти для програмних реєстраторів розрахункових операцій. На сайті податкової служби їх можна знайти та без проблем завантажити. Це зменшує документообіг, обсяг паперів та бухгалтерії для підприємців.

Беручи все до уваги, Кабмін вже напрацював декілька законодавчих змін для полегшення ведення бізнесу. Зокрема, полегшення перегляду списку порушень та розмір таких штрафних санкцій.

Також уряд працює над розв'язання важливої проблеми - кешбеку. Підприємці вважають, що соціум ще не готовий його прийняти.

Уряд готовий йти на компроміс про його можливе відтермінування або скасування.

Не слід забувати, що підприємці просять переглянути ліміти при яких використовується РРО та які впливають на розміри оподаткування. Бізнес просить перенести їх у мінімальні заробітні плати, в такому разі зі зростанням МЗП збільшуватимуться й ліміти. А також наполягають на скасуванні вимоги про видачу чеків під час безготівкового розрахунку.

До кінця тижня напрацюють драфт законопроєкту зі змінами для полегшення ведення бізнесу. Такий законопроєкт можуть спрямувати до парламенту як невідкладний. Він обов’язково буде узгоджений з підприємцями.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.