Не так давно відбулася презентація iPhone 12 Pro Max. Новинка зацікавила користувачів своїми характеристиками, так як смартфон наразі є найпотужнішим.

Особливості фізичного захисту

Одна з головних особливостей смартфона - покриття Ceramic Shield. В інтернеті вже є огляди тестів, наскільки воно захищає смартфон. Поверхня пристрою ззаду і спереду покрита особливим склом з вкрапленнями кераміки. Воно абсолютно прозоре, тому не впливає на якість сприйняття картинки на екрані. Бічні грані виготовлені з хірургічної нержавіючої сталі, тому також відрізняються високою міцністю.
Виробник заявляє про чотирикратне зростання міцності. Тести показали, що смартфон продовжує працювати при падінні з невеликої висоти, а на корпусі не залишається навіть подряпин. Падіння з висоти людського зросту призвело лише до невеликих подряпин на покритті.
Природно, випробувачі не зупинилися і продовжили піднімати планку висоти. З триметрової висоти падіння телефон витримав, але з'явилося кілька пошкоджень:

  • биті пікселі на поверхні екрану;
  • тріщини на задній панелі;
  • перестала працювати одна камера;
  • вискочив слот сім-карти.

Але в реальному житті ніхто не буде кидати пристрій з такої висоти 7 разів. Тобто Айфон 12 Про Макс витримав багаторазові падіння і пройшов гідно краш-тест.

Електронний захист даних

Захист - це не тільки фізична міцність. Важливо, щоб ніхто не зміг розблокувати смартфон без власника. За це відповідає оновлена система Face ID, яка стала досконалішою, ніж у попередньої 11 моделі.
Сканер особи ховається в «чубчик» або «монобровою» передній частині пристрою. Крім фронтальної камери, тут знаходиться кілька датчиків. Вони створюють тривимірну модель особи власника. 3D-модель набагато надійніше: в інших смартфонах для розблокування просто використовується камера, яку можна обдурити навіть за допомогою фотографії власника. Тому старший смартфон 12 серії дійсно вважається одним з найбільш захищених на поточний момент.