Квіти завжди були даром, який багато розповідав без слів.  При цьому квіти можуть бути як самостійним даром, так і барвистим доповненням до подарунка.  Але є й інші, які служать вираженням почуттів, є словами захоплення і подяки.  Це маленький, але зі смаком підібраний букет-комплімент.
Мініатюрні букети створюють загальний настрій, не перетягуючи на себе особливої уваги.  Прекрасні супутники на багатьох заходах.  Такий букет не залишить байдужим нікого.
Квітковий шоу-рум Dicentra пропонує широкий асортимент свіжих квітів і красивих міні-букетів!  Наші флористи створюють самі унікальні і тільки ексклюзивні композиції!

Привід для квіткового компліменту

Такі букети ідеально підійдуть для корпоративних заходів, коли потрібно приділити увагу багатьох, а виділяти когось особливо не можна.
Красиво виглядають міні-букети в дитячих руках, як подарунок вихователю чи вчителю, при всій своїй акуратності, вони не позбавлені чарівності і стилю.  Або ж такий букет вручають без приводу, але в знак дружби і вдячності.  Так само ідеально підходить як знак зацікавленості на першому побаченні.
Переваги міні-букета:

  •   Доступна вартість кожного
  •   Виразний стиль
  •   Індивідуальне оформлення

Коли необхідно піднести букет, але не виходить зробити це особисто, онлайн-замовлення і доставка Вас врятують!  Обирайте опцію на сайті магазина Dicentra доставка букетів Київ або ж доставка в інші райони Київської області, вартість якої ви зможете уточнити при оформленні замовлення на сайті, або у менеджера зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.  Квіти виявляться у одержувача буквально через 2:00 години!  А для доставки в нічний період, замовлення слід зробити до 20:00

Букет-комплімент: особливості складання

Такий букет-комплімент може складатися з однієї квітки (наприклад, велика одноголового троянда або прекрасна квітка гортензії в яскравій упаковці), а також в парі з квітучої гілочкою хамелаціума або зеленню фісташки.
Доповніть такий лаконічний букет креативної упаковкою, і він буде виглядати не тільки стильно, але й урочисто, не дивлячись на його невеликий розмір.
Флористи квіткової майстерні «Dicentra» складуть невеликі та чарівні міні композиції, з якими позитив і гарний настрій забезпечені!  Відмінне доповнення до букету-компліменту-вітальна листівка з добрими словами або незамінний презент в будь-якій ситуації-коробка цукерок.