Всі постачальники підвищують ціни на пікладку взуття, а ми залишаємо старі! Ви маєте можливість  купити штучну підкладку та інші матеріали для виготовлення взуття за старими низькими цінами. Проте поспішіть, кількість товару обмежена.

За останні два місяці значно зросла вартість контейнерних перевезень з Китайської Народної Республіки. Причиною зростання цін у 2021 році є  зменшення кількості вільних контейнерів у морських портах Китаю, що було спричинено зменшенням обсягів торгівлі як наслідок пандемії коронавірусу. Тому ми можемо очікувати значне зростання цін на товари з КНР  починаючи з 2021 року. Зокрема ми прогрнозуємо збільшення цін на матеріали для виготовлення взуття в середньому на 10-20% вже в середині січня.

Компанія «Спецімпекс» протягом усього терміну існування зарекомендувала себе як надійний постачальник якісних матеріалів для виробництва взуття. Ми турбуємося про наших клієнтів і повідомляємо, що певний товар у нашому магазині можна придбати за старими цінами. Зокрема, це штучні підкладка для взуття.

Чекаємо Ваших замовлень. Телефонуйте або заповніть форму на сайті.