У нашому магазині Ви маєте можливість придбати електроковрик настінний. Що робити, коли потрібно обігріти не все приміщення, а якусь його маленьку ділянку? Наприклад, працюєш, а з вікна дме. Хтось ставить обігрівач поруч з собою, хтось закутується в плед, хтось просто тепліше одягається. Погодьтеся: всі ці варіанти не особливо комфортні. Вихід - недорого замовити у нас настінні обігрівачі-картини і насолоджуватися не тільки довгоочікуваним теплом, а й тією естетичною атмосферою, яку вони створять.

Електроковрик займає мало місця і легко згортається. Гнучкий настінний обігрівач можна повісити на шпалерах, стіні або вікні. Споживає в 4-5 разів менше енергії, ніж звичайні обігрівачі. Компактний і легко транспортується (важить менше 1 кг). Не завдає шкоди людині, не залишає опіків. Безпечний: клас захисту II. Обігрівач слід експлуатувати при температурі навколишнього середовища не менше 10°С і відносній вологості від 10% до 90%.

Головне - вішати настінні обігрівачі-картини якомога ближче до того місця, яке вимагає обігріву: над робочим столом, поруч з ліжком і т. д. Розміщуючи таке панно, врахуйте один важливий нюанс: інфрачервоні промені будуть поширюватися до тих пір, поки не зустрінуть на своєму шляху перешкоду.