Кожен власник автомобіля хоче, щоб акумулятор працював якомога довше. Акумулятори А-Мега або вироби іншої компанії прослужать набагато довше, якщо правильно використовувати їх. Перша порада для водіїв – не варто допускати розряду батареї більш ніж на 50%.

Особливості зимової експлуатації

В холодну пору року батарея розряджається швидше. Тому якщо автомобіль довгий час не експлуатується, а стоїть, завести його набагато важче. Особливо це стосується тих водіїв, які використовують стару батарею. Її ємність за роки використання знижується, і на морозі акумулятор швидко розряджається.
Якщо АКБ дуже старий (5-6 років), то такі проблеми очікують на власника транспорту навіть влітку. До розрядження батареї призводить:

  • нерегулярна експлуатація автомобіля;
  • вихід з ладу генератора;
  • несправності реле;
  • проблеми з проводкою (постійно працюючі користувачі: радіо, двірники, лампи в багажнику, фари).

Якщо зимою вдається рідко покидати гараж або стоянку, то є сенс зняти АКБ, щоб зберігати її в підходящих умовах (тепле сухе приміщення). Несправність генератора легко перевірити – він повинен видавати напругу, якої вистачить для заряджання акумулятора (більше 12 Вольт). Якщо показник менший, то проблема в щитках генератора або в реле («шоколадці»).
При постійно увімкнених приладах заряд АКБ постійно знижується, тому не дивно, що двигун не заводиться.

Як продовжити життя АКБ?

Кілька порад допоможуть продовжити експлуатацію батареї і проблем не виникне:

  • перш за все, перевіряється стан клем – вони повинні бути надійно затягнуті;
  • сам акумулятор повинен надійно фіксуватися: вібрація призводить до прискорення сульфітації;
  • важливо правильно вибрати АКБ (ємність, потужність та інші параметри);
  • захист від перегріву та переохолодження (спеціальні чохли).

Водії зі стажем рекомендують увімкнути фари на 1-2 хвилини перед запуском авто. Спочатку заряд батареї дещо впаде, але потім знову виросте, що допоможе запустити двигун. Такий простий спосіб особливо корисний зимою.