Щоб урочистий наряд виглядав стильно і елегантно його необхідно доповнити деталями. Грамотно підібрані аксесуари додають образу завершеності і виділяють його серед інших.
Так, наприклад, вечірні сукні з декольте складно уявити без кольє, а зачіску з підібраними волоссям без сережок. Подібні нюанси дуже важливі в образі і далі ми поговоримо про грамотний підбір прикрас під одяг різного фасону і кольору. Тема особливо актуальна напередодні новорічних свят.

Загальні правила

Перед конкретними рекомендаціями давайте розберемося з загальними правилами:

 1. Будьте лаконічні. Досить 1-2 виробів, щоб прикрасити образ. Наприклад, кольє відмінно буде виглядати з сережками або браслетом. Не слід використовувати всі що є в скриньці, інакше можна перетворитися в новорічну ялинку.
 2. Не зловживайте квітами. Краще з вечірніми сукнями виглядають аксесуари виконані в 1-2 відтінках. В іншому випадку вони можуть зіпсувати весь образ.
 3. Дотримуйтесь принципу гармонії. Використовуйте вироби з одного набору або ті, які перегукуються за формою і кольором.
 4. Не забувайте про вбрання. З легкими повітряними нарядам поєднуються тонкі ланцюжки з невеликим кулоном або елегантне намисто зі срібла або золота. Класичний образ доповніть масивним кольє або сережками. Але для цього необхідно мати насмотренность і гарне почуття стилю, інакше можна перестаратися.
 5. Врахуйте тип фігури. На дівчатах невисокого зросту добре виглядають невеликі легкі вироби, на високих - великого і середнього розміру. Дамам з пишними формами слід уникати округлих деталей, оптимальні - довгі підвіски, вони візуально витягають фігуру. Худим і високим краще купувати округлі прикраси, вони додадуть образу гармонійності.
 6. Відповідайте заходу. На ділові вечірки надягайте вироби з натуральних каменів, оформлені золотом або сріблом. На корпоратив або дружню зустріч підберіть щось яскраве і незвичайне.

Це фундаментальні правила, які необхідно врахувати насамперед. Далі ми поговоримо про більш конкретні речі.

Підбір кольє з урахуванням типу горловини

Ключову роль у вечірній сукні грає виріз. Саме від оформлення області декольте залежить форма і вид прикраси. Існують деякі правила поєднання аксесуара з типом горловини, слідуючи яким ви точно підберете вдалу річ:

 1. З відкритими плечима. Для цього вбрання не обов'язково використання прикрас на шию, робіть акцент на руках і сережках.
 2. Виріз у вигляді квадрата. Оптимально використовувати невелике і лаконічне кольє під шию або тонкий ланцюжок з маленьким кулоном.
 3. V-подібна форма. Кращий варіант - намисто, що повторює геометрію вирізу. Занадто довгі ланцюги не підійдуть.
 4. Кругла. Об'ємні прикраси - ідеальне рішення.
 5. Глибоке декольте. Вибирайте вироби середньої довжини і робіть акцент на грудях.
 6. З високим горлом. Під них купуйте багатошарові кольє і носите поверх наряду.
 7. «Хомут». Використовуйте сережки та браслети. Кольє або ланцюжка просто будуть непомітні під тканиною.

Фасон і колір

Під яскраві і незвичайні наряди беріть прикраси в спокійному стилі, щоб вони не відволікали увагу від образу. І навпаки, під лаконічний одяг візьміть акцентні аксесуари, щоб зробити лук більш різноманітним. Купити красиві кольє в Україні можна в КЮЗ. Там завжди великий вибір, який дозволяє підібрати виріб на будь-який смак і випадок.
Залежно від фасону вибирайте:

 1. Під плаття в підлогу. Мініатюрним дівчатам краще купувати прикраси середньої довжини або короткі. Намиста в даному випадку будуть недоречні, адже вони візуально зменшують ріст. Високим жінкам помірної конституції дорога відкрита до експериментів.
 2. Складний незвичайний крій з асиметрією. В цьому випадку купуйте вироби стриманої форми, щоб не відволікати увагу на себе. Тонкі ланцюжки з невеликими кулонами - оптимальне рішення.
 3. Класичне плаття-футляр, з довжиною трохи нижче колін. Варіацій з даними нарядом багато. Доречні лаконічні і об'ємні помітні прикраси. Але при виборі не забувайте враховувати загальні правила поєднання, описані в першому розділі.

Важливо правильно підібрати виріб під колір вбрання.

 • з чорним і червоним відмінно виглядають золоті вироби;
 • під бежевий відтінок підійдуть аксесуари будь-якого кольору;
 • з синім прекрасно гармонує срібло;
 • жовта сукня відмінно поєднується з кольє з смарагдів;
 • під зелень беріть золото і срібло;
 • білий колір потрібно доповнювати натуральними або штучними каменями;
 • наряди з принтом вимагають однотонних прикрас, які будуть відповідати головному відтінку одягу;
 • під тканину в клітку вибирайте лаконічні прикраси в тон принт.

Незважаючи на велику кількість правил в підборі аксесуарів, місце для фантазії завжди є. Розвивайте надивленість і створюйте свої власні композиції, так ви підкреслите почуття смаку і хороший стиль.