З березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників. Плани графіки таких перевірок розміщуються на веб-сторінках Фонду.

Але з 10 жовтня почав дію новий порядок перевірок ФСС. Тепер ФСС може проводити документальні та камеральні перевірки. Якщо Ви відмовились, перешкоджаєте у проведені перевірки або у Вас виявили факти подання недостовірних відомостей, то ФСС можуть призупинити виплати.
Плани графіки проведення планових документальних перевірок ФСС на І квартал 2021 року вже оприлюднили такі регіональні управління Фонду соцстраху, завантажити перелік можете у нас!

Перевірки ФСС на карантині!

Страхувальники мають право прийти до Вас на перевірку під час карантину! Відповідно п. 3 розд. II Закону №533 контролюючим органам забороняється проведення планових перевірок по останній календарний день місяця дії карантину.

Але ФСС не включений до органів державного нагляду за Законом №877. Тому під час карантину ФСС має право на проведення планових перевірок. Це підтверджує дані графіків на IV квартал (за ними перевірки передбачені на жовтень-грудень 2020 року).

Якщо Ви не працюєте під час карантину, Ви повинні зв'язатися з ФСС та дізнатися, чи буде проведена перевірка за таких умов.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.