Компанія Neotex пропонує спори грибів купити, адже тепер в асортименті з'явились і білі гриби в блоках розміром 40*50*20 см. В наявності жива зернова грибниця - найсвіжіший посівної міцелій боровиків. Цей вид насіння при звичайній кімнатній температурі зберігається до 4 тижнів, в холодильнику до 6 місяців, відмінно переносить пересилку до 3 днів влітку і до 10 днів в взимку, на початку весни і на початку осені. Призначений для посіву та вирощування білих грибів на присадибних ділянках і грибоводческих фермах.

Грибниця не повинна пересихати. Час від часу ґрунт потрібно буде поливати, щоб підтримувати необхідну вологість. У воду при поливі рекомендується додавати ефективні мікроорганізми (наприклад, Байкал ЕМ-1). Це збільшує ймовірність великого урожаю.

Вирощувати боровик можна як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. У приміщеннях білий гриб вирощують в ящиках, які розміщують в місцях, де є розсіяне сонячне світло або штучне освітлення (3-4 години на добу). Приміщення повинні провітрюватися і в них повинна зберігатися вологість (поруч з ящиками потрібно розмістити ємності з водою).

Якщо Ви плануєте вирощувати гриби у дворі, під гриби відводять затінену ділянку навколо дерева від 1 до 1,5 м діаметром з деревом в центрі.