Популярність мікрокредитів в Україні дуже сильно підросла. Гроші беруть на ремонт, раптові покупки, повсякденні потреби, дозвілля і подорожі. Інтерес на послуги МФО можна пояснити мінімальними запитами до клієнтів і простотою процедури отримання грошей. Взяти кредит за допомогою leanloan.com.ua зможе людина з будь-яким рівнем заробітку, навіть коли кредитна історія не найвдаліша.

Умови оформлення мікропозик

Мікрокредітной організації видають позику на термін до місяця, доступна сума становить 10 000 гривень. Отримати мікропозики має можливість будь-яка людина віком 18-65 років. З метою отримання грошових коштів потрібен тільки паспорт, ідентифікаційний код і діюча пластикова карта, додаткові документи, застави, довідки про доходи і поручителі не потрібні.

Як можна отримати кредит

МФО допомагають отримати мікрокредит на карту або рахунок за 15 хвилин. Проте деякі організації надають кредит готівкою, які можна забрати в відділенні.

Щоб подати заявку, необхідно:

1. На веб-сайті обраної організації вказати суму і термін кредитування.

2. Заповнити онлайн заявку. У ній вказують контактні дані, місце проживання, дохід і місце роботи.

3. Прикріпити карту, на яку ви хочете отримати гроші.

4. Дочекатися рішення - це відбувається як правило протягом 15 хвилин.

5. У разі якщо відповідь позитивна, потрібно підписати договір в онлайні. Відразу після цього гроші переведуть на картку.

Весь процес не вимагає дуже багато часу, оформлення кредиту через інтернет безпечно.

Яким чином повернути позику

Для повернення кредиту можна скористатися наступними варіантами:

• Оплата через термінал, готівкою.

• Оплата за допомогою особистого кабінету на інтернет-сайті МФО.

• Переклад через касу будь-якого банку.

Кращий варіант - оплата через особистий кабінет. Оплата пройде миттєво і без комісій. Оплата через термінали може йти близько 12 години, а через банк - до 3 днів.

Якщо у клієнта не вийшло повернути позику вчасно - необхідно оформити пролонгацію. Ця послуга дозволить перенести кінцевий термін договору без штрафів.

Вибір організації кредитування

Оформити мікрокредит в інтернеті легко. Складніше знайти підходящу організацію. В Україні активно видають мікропозики майже 100 компаній. Щоб підібрати вигідний варіант, варто користуватися сервісом з підбору МФО. Це абсолютно безкоштовно сьогодні пропонує Leanloan.

Сервіс допомагає знайти надійну МФО і найвигідніші умови. На ресурсі знаходяться тільки перевірені компанії, співпрацювати з якими абсолютно безпечно.

Клієнт може використовувати важливі фільтри для пошуку. Вказати суму і термін, вид трудової діяльності, спосіб отримання, місце проживання і т.д. Система підбере відповідні варіанти і виведе зведення інформації на монітор, щоб можна було порівнювати пропозиції.

Послуги сервісу Leanloan доступні постійно. На сайті надійні організації з відмінною репутацією.