Вам не потрібно застосовувати реєстратор розрахункових операцій (РРО) при проведенні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів відповідно до Закону України від 01.12.2020 р. №1017-IX.

Операції без застосування РРО здійснюються виключно із застосуванням електронних платіжних засобів та платіжних систем (Ipay.ua, LiqPay, EasyPay, PayPong, Portmone, City24, Приват24 тощо).

Щоб не застосовувати РРО, Ви можете використовувати два варіанти оплати послуг:

  • сервіси переказу коштів, надання яких регулюється Законом про платіжні системи. За цим законом переказ коштів – це рух певної суми коштів з метою її зарахування на рахунок отримувача або видачі йому у готівковій формі;
  • системи дистанційного обслуговування, чия діяльність регулюється гл. 10 Інструкції №22. В ній зазначено, що дистанційне обслуговування рахунку клієнт може здійснюватися за допомогою систем «клієнт – банк», «клієнт – Інтернет – банк», «телефонний банкінг» та інших систем дистанційного обслуговування.

Якщо Вашу послугу замовили через мережу Інтернет та розрахунки здійснюють виключно через платіжні засоби або платіжні системи (Ipay.ua, LiqPay, EasyPay, PayPong, Portmone, City24, Приват24 тощо), то такі операції не потребують обов'язкового застосування РРО.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.