Компанія "Теребовлянський камінь" займається виробництвом плитки і поставками готової продукції від наших постійних партнерів. У нашому розпорядженні власне сучасне точне обладнання, що дозволяє постачати продукцію європейського класу.

Знижки діють на більшу половину товару: піщаник рустований в Україні, облицювальна рустована плитка, цілий плитняк та багато іншого. При оздобленні віддайте перевагу саме натуральному каменю. Створений природою, натуральний камінь має таку різноманітну палітру, таке різноманіття кольорів та їх поєднань, яке не можна знайти ні в одному штучному матеріалі. Також важливим є природне походження натурального каменю з екологічної точки зору, адже штучні вироби створюються з допомогою поліефірних смол і не дуже сприятливі для того середовища, в якому використовуються, тоді як натуральні матеріали мають антисептичні властивості.

Спектр можливостей, що відкривається при роботі з натуральним каменем, практично нескінченний. Багатство форм, реалізація самих сміливих і незвичайних ідей, широка палітра, різноманіття відтінків, можливість створення неповторних візуальних ефектів.