Про роботу імунної системи часто згадують тоді, коли здоров'я перебуває під загрозою. Однак піклуватися про її стан необхідно завжди, і одним з найбільш дієвих способів є регулярні фізичні навантаження. Втім, можливість відвідувати спортзал є не завжди, тому багато хто віддає перевагу домашнім тренуванням. Особливою популярністю сьогодні користуються еліптичні тренажери (орбітреки).

У чому переваги орбитрека?

Сучасний ринок спортивного інвентарю досить великий і пропонує масу різних товарів, тобто купити орбітрек не складає ніяких труднощів. Фахівці цілком справедливо відносять його до найефективніших установок для профілактики серцево-судинних захворювань і спалювання жирової маси. Серед плюсів варто відзначити:

  • варіативність встановлених режимів навантаження (повільна ходьба, напружений крос і ін.);
  • при тренуваннях мінімізована навантаження на зв'язки і суглоби, за рахунок чого на орбітрекові можна займатися в разі наявності проблем з колінами або голеностопом;
  • задіяна основна частина м'язів (груди, спини, стегон, ніг і плечового пояса);
  • розподіл навантаження на все тіло рівномірне;
  • підходить для початківців користувачів і спортсменів професійного рівня.

Також важливою перевагою є і те, що еліпсоїд допомагає економити місце в квартирі, оскільки його конструкція поєднує в собі функції степпера, велотренажера і бігової доріжки. Крім цього, він дозволяє не втрачати даремно дорогоцінний час, який витрачається на дорогу в тренажерку. Адже заняття проходять безпосередньо в домашній обстановці і в будь-який бажаний час. При цьому можна дивитися фільми або слухати улюблену музику і взагалі створити максимально комфортну для себе атмосферу.

Завдяки широкому діапазону програм орбітрек може використовуватися всіма членами сім'ї. Єдиний нюанс - пристрій повинен підходити під вагу користувача. Так що вибираючи еліптичний тренажер, цей момент потрібно враховувати. Купувати його слід у перевірених продавців, які мають належні сертифікати.