Сьогодні багато українців воліють цікаво і продуктивно проводити своє дозвілля, щоб по-справжньому відпочивати душею. Як відомо, кращий відпочинок - це зміна діяльності, тому молодь і представники середнього віку віддають перевагу проводити вільний час за улюбленими хобі. Ось ТОП-5 основних захоплень сучасних жителів України:

Спорт

Сьогодні багато хто відвідують тренажерні зали, займаються на вуличних спортивних майданчиках, відвідують секції єдиноборств та боксу, займаються важкою атлетикою. Що стосується прекрасної статі, дівчата вважають за краще займатися зумбою, фітнесом і ходять в басейн, але одиниці надають перевагу силовим видам спорту і кроссфіту.

Творчість

Чимало дівчат вважають за краще займатися рукоділлям: в'язання, вишивання, орігамі. Музично обдаровані хлопці і дівчата пишуть власні пісні і треки, які викладають в інтернет, а танцюристи займаються сучасними і вуличними напрямами танців, такими як хіп-хоп, крамп, вог і інші цікаві жанри.

Азартні ігри

Сьогодні грати в покер, рулетку або будь-які ігрові автомати можна в режимі онлайн. Українці різного віку грають і виграють. Особливою популярністю зараз користується онлайн покер. Досвідчені гравці вважають за краще грати в перевірених покер-румах, таких як Pokermatch і інші. Розміри виграшів залежать від досвіду гемблеров, а також розумного ставлення до гри, адже в процесі важливо контролювати свої кошти і не втратити голову в пориві азарту.

Культурне дозвілля

Деякі жителі різних регіонів України вважають за краще у вільний від роботи і навчання час ходити в театри і музеї, відвідувати нові експозиції та прем'єрні вистави. Захоплюються цим як українці середнього віку, так і молодь.

Подорожі

Зараз, у зв'язку з обмеженнями Covid-19, у жителів України немає можливості відвідувати країни Євросоюзу. Однак, за результатами опитувань, більшість українців готові продовжити свої подорожі відразу ж, як тільки відкриються кордони. Крім закордонних поїздок, люди люблять відвідувати великі міста України, культурні центри, такі як Київ, Одеса, Чернігів, подорожувати по горах Закарпаття.
Ось так люблять проводити дозвілля жителі України різних поколінь, все залежить від інтересів і схильностей. Примітно те, що все менше людей вибирають соцмережі в якості проведення дозвілля, а віддають перевагу більш продуктивному і корисному проведенню часу: спорт, творчість, подорожі, саморозвиток.


Джерело: https://poker-experts.com.ua/