Якщо Ви займаєтесь масштабним сільським господарством і палите твердим паливом, пропонуємо придбати новинку - спеціальний  верстат для брикетів

Пресова установка призначена для для пресування в пелети сипучих відходів деревини, а також соломи та відходів соняшника, гречки, льону. На сайті компанії ви знайдете прес брикетуючий ударно-механічний потужністю в середньому від 500–600 до 900–1000 кг/год.

В асортименті нашого магазину наявний ударно-механічний прес. Принцип роботи ударного преса наступний: попередньо подрібнена сировина з вологістю близько 6-12% із завантажувального бункера надходить в прес за допомогою шнека. Там матеріал ущільнюється, після чого надходить у матрицю ударника, де відбувається формування паливного брикету з подальшим ущільненням. Далі по жолобу готові вироби надходять у пристрій, який розділяє його на необхідні частини.

Сьогодні компанія є найбільшим в Україні виробником ударно-механічних пресів, аеродинамічних сушарок та подрібнювачів та іншого обладнання для виробництва паливних брикетів. Виготовляє обладнання на експорт.

«Брикетуючі технології» постійно вдосконалюють конструкцію та продуктивність, довговічність свого обладнання. Відстежуються останні розробки у галузі брикетування, компанія застосовує лише перевірені та надійні новації та прості технічні рішення.