«Закон реклами: народившись, бренд потребує реклами для свого існування» Е. та Л. Райс

Рекламу на транспорті побачать всі: пасажири, водії власного авто, перехожі, наприклад: Ваш потенційний клієнт стоїть на зупинці, чекає на свій автобус і тут – «Вона» - красуня - маршрутка – яскрава та незабутня. А в «пробці» взагалі миле діло згаяти якось час – почитати і порозглядати реклами на маршрутках та тролейбусах. Брендоване  авто не переключити, як рекламу на ТБ або радіо, рекламу на автомобілі, не викинути як листівку, яку вручили поспіхом Вам у руки, неможливо не помітити рекламу на маршрутному таксі в порівнянні з біл-бордами, які далеко, ще й високо!

Рекламна агенція  «Перспектива» знає, що зробити, щоб реклама на транспорті була справді ефективною, перспективною  і змогла приносити  Вам популярність, успіх та прибуток!

 Перевага реклами в маршрутках в тому, що вона:

 

Ефективність розміщення – хороша фіксованість рекламного зображення,

Ваша рекламна пропозиція розташовується на рівні очей пасажира, який сидить, що за законами реклами є найкращим розташуванням.

Значний час контакту – становить від 5 до 50 хвилин.

Велика аудиторія – охоплення величезної аудиторії при невеликих витратах . 80%  городян та гостей міста Луцька користуються маршрутними таксі.

Пасажиропотік одного маршрутного таксі в день складає не менше 800 чоловік.

На місяць середній пасажиропотік одного автобуса становить близько 24 000 чоловік.

Для кожного бізнесу важлива реклама. І важлива не просто реклама, а спосіб її подачі. Розміщення  інформації за допомогою ексклюзивних рекламних чохлів на спинках сидінь в маршрутках здатна швидко себе окупити.

При цьому вона легко запам'ятовується, оскільки людина щодня по кілька разів може її не просто бачити, а читати.