Наша компанія єдина на світовому ринку, вся продукція якої повністю безпечна для людини та екології в цілому! І ми раді повідомити Вам про ребрендинг. Ми змінили підхід до клієнтів, підвищили якість своєї продукції та змінили назву. Тепер наша компанія відома під ім'ям Modere!

Вдосконалена modere продукція - це лікувальна косметика, яка є абсолютно безпечною, не викликає алергічних реакцій та звикання. Після припинення користування цією косметикою немає "ефекту відміни", швидкого старіння та погіршення зовнішнього вигляду шкіри, на відміну від косметики відомих фірм, яку можна знайти в аптеках чи магазинах. Ми також виготовляємо біологічно активні добавки, що базуються на травах, не містять штучних добавок, екологічно чисті, ефективні для лікувальних, профілактичних і реабілітаційних заходів. При лікарській алергії, несприйнятливості і наявності протипоказань, ці формули абсолютно незамінні.

Наша родукція не містить шкідливих і потенційно небезпечних для здоров'я компонентів. А ефективні інгредієнти складають основу незвичайної результативності цієї продукції.