ТМ Юна пак реалізує якісні свіжі  спеції та прянощі оптом та в роздріб. Асортимент нашої продукції здатний задовольнити потребу наших клієнтів у спеціях, затребуваних протягом усього року. Пріоритетним напрямком є фасування спецій і прянощів. Ми пропонуємо розфасувати спеції, прянощі та приправи під торговою маркою замовника.

Ми знаємо, що брендована упаковка - це одночасно і реклама, і високий статус компанії. Вся продукція упаковується в пакети з ламінованим внутрішнім покриттям, що дозволяє зберегти аромат спецій, прянощів і приправ.

Найбільшою нашою перевагою є широкий асортимент і постійна присутність найбільш ходових спецій, прянощів і приправ на складах. У більшості міст України ми маємо менеджерів фірми, які працюють з клієнтами та консультують їх. Приймаємо заявки будь-яким зручним способом.
Надаємо повний пакет супровідної документації і пропонуємо гнучку систему знижок (разові, накопичувальні, індивідуальні).

Працюйте з нами, і надійність і вигода будуть з Вами! Ми постараємося, щоб, звернувшись до нас одного разу, Ви стали нашим постійним клієнтом назавжди!