Переказ на банківський рахунок з платіжної карти стане безготівковим розрахунком!

Нацбанк пропонують розширити можливості використання платіжних карток! Тому регулятор планує удосконалити та осучаснити вимоги законодавства щодо використання платіжних карток та їх обігу.

Нацбанк України чітко визначає, що:

  1. переказ, ініційований з використанням платіжної картки, для зарахування коштів на рахунок отримувача, є безготівковим розрахунком,
  2. бізнес має право самостійно визначати перелік осіб, які матимуть можливість використовувати корпоративні платіжні картки для розрахунків.

Також планується спрощення отримання картки довіреною особою/представником фізичної особи-власника рахунку. Можливість складання довіреності на отримання платіжної картки передбачається у відділені банку! 

Тому переказ на банківський рахунок з платіжної картки, та перекази за допомогою сервісів переказу коштів (Liqpay, Portmone, iPay тощо), банківських систем дистанційного обслуговування таких як Приват24, MONOBANK, Ощад24/7 тощо, шляхом внесення покупцем готівки у касу банку або небанківської установи тепер є безготівковими розрахунками.

Радимо Вам щільно визначити для себе термін «розрахункова операція» та зрозуміти чи слід застосовувати РРО!

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.