Грунтовка - це первинний матеріал без якого не обійдеться жодне фарбування. Ми підготували для Вас обмежену пропозицію - знижки до 12% на антикорозійну грунтовку!

Антикорозійна грунтовка користується найбільшим попитом на нашому сайті. Вона застосовується для обробки металевих, бетонних і дерев'яних поверхонь. Вона захищає матеріал від корозії, підвищує його стійкість до атмосферних впливів. Крім того, така грунтовка необхідна для того, щоб поліпшити адгезійні властивості оброблюваного матеріалу, тобто забезпечує якісне зчеплення поверхні з подальшим шаром фарби або лаку.

Ми також рекомендуємо використовувати фарбу тієї ж торгової марки і того ж виду, що і грунтовку. Іноді недотримання цього правила призводить до несумісності компонентів і утворення на поверхні тріщин та бульбашок. В нашому асортименту також присутні і фарби, які Ви можете придбати разом з грунтовкою.

Лакофарбові матеріали ТОВ Волф можуть не тільки покращити зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики об`єктів та виробів, але й підвищити їх конкурентноздатність на ринку України. Ми високо цінуємо надійні відносини зі старими партнерами і завжди готові до встановлення нових ділових контактів!