Терміново знадобилася гроші, а до зарплати ще кілька днів: компанія FinX пропонує взяти кредит онлайн на картку в будь-який час доби, не виходячи з дому.

Компанія FinX-зручний фінансовий сервіс, за допомогою якого можна швидко отримати кредит на картку без застави, довідок про доходи та поручителів. Компанія надає споживчі позики для фізичних осіб і стала однією з перших фінансових організацій в структурі МФО, що запустила програму кредитування для підприємців України на розвиток бізнесу.

Переваги кредиту онлайн в FinX

Мінімальний пакет документів + лояльні умови отримання мікрокредиту роблять послугу онлайн кредитування затребуваною і доступною для більшості потенційних позичальників.

Мікропозик онлайн на карту отримати набагато легше, швидше і простіше, ніж в банку: немає ніякої паперової тяганини, не потрібно офіційне підтвердження доходу, не Потрібна застава, ніяких черг і витрати часу. Немає і підводних каменів: якщо гроші в кредит потрібні тільки до зарплати, то при правильному розподілі своїх можливостей, погашення мікропозик не стає чимось обтяжливим

Чому варто взяти кредит онлайн в FinX?

Компанія FinX точно знає, що шукає позичальник, якому терміново знадобилися гроші – це простота і зручність оформлення мікропозик в режимі онлайн, оперативність розгляду заявки і швидке отримання грошових коштів на карту.

Дотримуючись цього, компанія дотримується принципів роботи, які роблять кредитні відносини максимально простими і зручними для обох сторін:

 • Для того щоб оформити кредит, потрібно тільки доступ в інтернет або мобільний телефон – зробити заявку можна не тільки на сайті, але і по телефону.
 • Оформлення позики займає менше 20 хв., прийняття рішення - від 5 до 10 хв., перерахування грошей можливо на банківську карту будь-якого українського банку, а зарахування грошових коштів проводиться практично миттєво.
 • На додаток, наявність 57 регіональних відділень, розташованих в 37 містах України, дозволяє отримати гроші в офісі за місцем проживання. Це актуально для пенсіонерів, які звикли оформляти кредитні зобов'язання на папері.
 • Споживча позика і кредит онлайн доступний не тільки для працюючих громадян, а й для студентів від 18 років, пенсіонерів, мам в декреті і домогосподарок, тимчасово безробітних, самозайнятих і влаштованих неофіційно громадян, а також бажаючих почати свою справу «з нуля».
 • Початковий ліміт кредиту становить 15 тис.грн на невеликий термін, але при повторному кредитуванні збільшується до 50 тис. грн з можливістю погашення протягом 1,5 років.
 • Для всіх клієнтів діє дострокове погашення мікропозик без прихованих комісій, відсотків і штрафів.
 • При неможливості віддати всю суму кредиту відразу, є можливість перекредитування (продовження договору).

Заповнюючи анкету, клієнт FinX може бути повністю впевнений в інформаційній безпеці Сервісу: всі особисті дані позичальника не доступні третім особам і строго конфіденційні.

Як оформити кредит в FinX?

Отримати гроші на карту у фінансовій компанії FinX можна трьома способами: оформити заявку в режимі онлайн на сайті компанії, по телефону або при особистому зверненні в офіс.

Для того щоб оформити заявку на споживчу позику, незалежно від способу подачі заявки, необхідно дотримуватися таких умов:

 • Повноліття: кредит видається позичальникам від 18 років;
 • Відсутність судимості;
 • Пакет документів-паспорт та ідентифікаційний податковий номер (ІПН), для юридичних осіб додатково буде потрібно виписка з ЄДРПОУ та податкової декларації за звітний рік.
 • Банківська іменна картка банку України.

Як подати заявку на кредит в FinX?

Найпростіший і зручний спосіб: оформити заявку на отримання грошей онлайн на сайті компанії або відразу по телефону. Покрокові дії:

 • Зайти на сервіс і заповнити заявку або зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті компанії.
 • Після заповнення і відправки заявки, необхідно дочекатися дзвінка менеджера, який підбере максимально вигідні умови кредитування. Якщо заявка оформляється по телефону, менеджер відразу ж підбере найбільш вигідні кредитні пропозиції і сам заповнить дані в заявці, після того, як ви їх озвучите.
 • Після узгодження умов слід дочекатися рішення про видачу позики.
 • При позитивному рішенні і відправці всіх необхідних документів, гроші перераховуються на банківську карту.

При особистому зверненні досить мати при собі паспорт та ІПН: заповненням заявки займеться менеджер. Після схвалення позикові кошти переводяться на карту, звідки позичальник може зняти готівку в будь-який час або витратити на покупки в магазині.