Компанія "Еліт-Зруб Закарпаття" протягом 10 років працює на українському ринку, і за цей час ми реалізували безліч успішних проектів по всій Україні. Ми пропонуємо збудувати для Вас якісний дерев'яний будинок з дикого зрубу. Це давня технологія будівництва, яку використовували ще наші прадіди. Дикий зруб ціна Україна не втрачає своєї актуальності і в наш час. Маючи незаперечні переваги і самобутній, оригінальний зовнішній вигляд - будинок з дикого зрубу буде затишним гніздом для своїх власників.

Дикий зруб - це автентичність необробленої колоди, виражена структура дерева, іноді з частинами коренів, що візуально демонструє, що будинок стоїть не перше століття. Дана технологія передбачає виключно ручну працю на кожному етапі будівництва, тим самим, досягаючи високої якості збірки, яка не досягається в машинному виробництві.

Всі з'єднання виконуються з особливою точністю і мінімальними зазорами. Саме тому рубані дерев'яні будинки по добротності і довговічності у декілька разів перевершують брусові, щитові, каркасні будинки і будинки з оциліндрованної колоди, що забезпечує довгострокову економію.

Якщо Ви хочете уточнити деталі, звертайтесь за вказаними номерами телефонів або заповнюйте форму на сайті. Ми відповімо на всі Ваші питання.