Якщо Ви бажаєте придбати вуличні тренажери Київ, завітайте на наш сайт. Ми виготовляємо спортивний інвентар, відповідно до всіх вимог ГОСТ. Асортимент наших товарів постійно поповнюєтья. Нові вуличні тренажери "Жим від грудей", "Повітряний ходок", "Жим ногами сидячи", "Тяга вниз", "Тірнік прес", "Твістер стоячи", гребний тренажер та прес-лава подвійна доступні для замовлення.

Ці та інші моделі тренажерів пропонує компанія "Спада". Ми гарантуємо надійність і міцність будь-якого зі спортивних снарядів, а також їх безпеку, що дозволяє займатися на них навіть дітям. Кожна модель, представлена в нашому каталозі, складається з якісних деталей і відрізняється високою надійністю і зносостійкістю. Вуличним тренажерів не страшні ні зливи, ні сніг, ні град, ні палюче сонце.

Тренування на свіжому повітрі - запорука міцного імунітету, відмінної фізичної форми та бадьорого настрою. Комплексно прокачати тіло можна не лише в спортзалі! Збільшити і зміцнити м'язову масу, позбутися зайвої ваги можна на відкритих майданчиках за допомогою вуличних тренажерів від нашого виробника.  Ми створюємо і вдосконалюємо вуличне обладнання для всіх і кожного, хто піклується про власне здоров'я.