Діти не менше дорослих люблять слухати музику і співати пісні, щосили наслідуючи популярним виконавцям. Не варто ігнорувати пристрасть дитини до музики, краще купити навушники в АЛЛО, а якщо він любить співати - то і мікрофон на додачу.

Що врахувати при покупці дитячих навушників?

Дитячий організм досить крихкий, тому речі, які оточують дитину повинні бути безпечними - це відноситься і до навушників. Окремі виробники (наприклад, JBL, Motorola, Trust і інші) випускають лінійки дитячих аксесуарів з урахуванням вікових особливостей, але буде не зайвим знати, які вимоги варто пред'являти до дитячих навушників:

  • рівень гучності: не повинен перевищувати 85 дБ щоб уникнути пошкодження барабанної перетинки;
  • тип чашки: дітям від 4 років і молодшим школярам краще купувати накладні моделі, підліткам підійдуть повнорозмірні навушники; від покупки вакуумних навушників краще відмовитися, так як вони наближаються до барабанної перетинки і можуть погано вплинути на слух;
  • наголов'я - також предмет ретельного відбору: воно повинно бути регульованим і м'яким, щоб уникнути сильного стиснення голови дитини;
  • невелика вага навушників важливий для комфортного носіння, тому потрібно підбирати моделі з вагою близько 100 грамів з розумними допусками в сторону збільшення.

Перераховані критерії можуть впливати на самопочуття і здоров'я дитини, тому вибір за цими параметрами робите ви.
Також ви можете звернути увагу на такі фішки як бездротове виконання і наявність модуля для одночасного підключення кількох навушників, щоб діти могли слухати музику в навушниках компанією.
Малюкові можна довірити вибір дизайну аксесуару, адже навушники повинні подобатися і викликати у дитини позитивні емоції.