Школа контраварійного водіння в Луцьку пропонує пройти курси екстримального водіння. Такі курси особливо актуальні взимку та навесні, коли на дорозі все тане і існує ймовірність заносів. Курси контраварійного та екстремального водіння створені для покращення рівня водійської майстерності, а також для того, щоб бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій на дорозі.

Актуальними зараз буде "Зимовий курс" та "Професійний курс" екстримального водіння.

Під час проходження "Професійного курсу" Ви зможете розвинути реакцію і чіткість своїх дій у екстремальних ситуаціях. Інструктор створить умови, наближені до критичних, коли водій починає втрачати контроль над авто. Фахівці допоможуть виключити типові помилки, неправильно сформовані звички роботи з органами керування автомобілем, дозволять до автоматизму напрацювати послідовність правильних дій, необхідних для втримання контролю над автомобілем небезпечній ситуації. Навчить Вас різноманітних прийомів контраварійної підготовки.

"Зимовий курс екстримального водіння" створений для того, щоб Ви навчились правильно оцінювати стан дорожнього покриття, максимально ефективно гальмувати з різним щепленням, не губитись при втраті стійкості авто на дорозі. Імітація у таких небезпечних умовах допоможе розвинути психологічну стійкість до стресових ситуацій, а розуміння того, як правильно виходити з них, розширить Ваші можливості.