Компанія "Флора Прес" пропонує пакетики для насіння купити, які виготовлені за допомогою офсетного друку. Офсетний друк являє собою технологію друку, яка полягає в наступному - з друкованої форми перенесення фарби здійснюється на запечатуваний матеріал завдяки офсетному проміжного циліндру. Принцип дії офсетного друку полягає в тому, що зображення наноситься на оброблену спеціальним чином пластину, після чого за допомогою проміжного офсетного циліндра - на носій. Зазначимо, що повнокольорове зображення складається з таких основних відтінків жовтого, блакитного, чорного і червоного.

Головне достоїнство офсетного друку - це висока якість друку. Друк даним методом забезпечує високу якість на будь-яких видах паперу та картону, чітке відтворення дрібних деталей, відмінну передачу півтонів і відтінків. Ще одним важливим достоїнством офсетного друку можна назвати можливість використання будь-яких типів паперу: газетного, офсетного, дизайнерських видів, картону.

Офсетний друк, який використовується нами, ідеально підходить для отримання якісного фотографічного зображення і повністю відтворює найдрібніші деталі картинки.