Серед різноманіття сучасного оформлення вікон споживачі все частіше вибирають тканинні ролети.  Цей тип захисту відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом і простотою використання. Полотно штори накручується на вал при регулюванні висоти. А завдяки різноманітності текстур і кольорів, ролети роблять інтер'єр цілісним і гармонійним. У нашому інтернет-магазині "Вектор" ми пропонуємо широкий асортимент кольорів і гарантуємо високу якість тканин. Ми отримали нові поставки кольорів, серед яких Ви знайдете підходящий Вам!

Плюс ролет у тому, що Ви можете відкривати вікно у будь-якому положенні - ролета не буде заважати. Їх легко прикріпити власноруч та підібрати всю необхідну фурнітуру. Тканинні  ролети ефективно виконують сонцезахисні функції, вони ідеально підійдуть для кімнат, які виходять на сонячну сторону будинку.

Ролети чудово поєднуються з іншими типами віконного декору. Прихильникам класичних штор, які за своєю довжиною сягають підлоги, добре відомо, що такий варіант не завжди може забезпечити достатній рівень захисту від сонця. В таких випадках можна комбінувати їх із сучасними тканинними ролетами, не завдаючи шкоди загальній концепції дизайну.