Якщо Вам потрібно оцінити автомобіль перед купівлею, при передачі в спадщину чи після ДТП, звертайтесь до компанії "Дикий і партнери". Наш кваліфікований автоюрист Київ здобув кваліфікацію, підтверджену державними свідоцтвами та сертифікатами Міністерства Юстиції та Фонду Державного майна України. Наші фахівці здатні вирішувати будь-які нестандартні задачі та запропонувати краще їх рішення.

Наші юристи готові аргументовано заперечувати дії / рішення / бездіяльність представників дорожньої поліції та інших правоохоронних органів. Для ефективного вирішення складних завдань глибоко досліджуються всі зібрані матеріали справи, включно - дані трасологічної, автотехнічної, судово-медичної експертизи.

Мобільність роботи гарантована: автоексперт виїде до місця виклику, при необхідності організує евакуацію та огляд в умовах автосервісу із застосуванням контрольно-діагностичного обладнання.

За нашими плечима роботи понад 19 років, а також більше 10 000 успішно проведених оцінок. Для співпраці телефонуйте або заповнюйте форму на сайті.