Оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік (станом на 26.02.2021 р.) вже оприлюднений на вебпорталі ДПСУ.

Зміни торкнулися 1,2 та 4 розділів:

  • розділу І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та розділу ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів";
  • розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування".

Зверніть увагу! ДПС у 2021 році не планує проводити планові перевірки ФОП, малого та середнього бізнесу.  Наразі розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" не оновлений.

Нагадаємо, що відповідно з Законом №466, внесення змін до плану-графіку проведення документальних планових перевірок допускається не частіше 1 разу в І та одного разу в ІІ кварталі поточного року.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.