Наша компанія з турботою ставиться до навколишнього середовища, тому у нашому каталозі Ви можете знайти біо сміттєві пакети із зав'язками. При створенні цих пакетів використовуються спеціальні речовини - оксо-біорозкладні добавки, що підвищують їх повноцінне розкладання в кілька разів. Матеріал біо пакетів розпадається вже за 2-3 роки на повністю безпечні для людей речовини: вуглекислий газ, гумус та воду. Вони нічим не відрізняються від звичайних пакетів за своїми експлуатаційними характеристиками: не пропускають вологу, міцні і оснащені зручними зав'язками. Щоб процес розпаду відбувався при будь-яких умовах під час виробництва біо-поліетиленових пакетів додають спеціальну речовину-каталізатор.

У період, коли наше навколишнє середовище знаходиться в такій небезпеці, біо-пакети для сміття - маленький, проте впевнений і вагомий крок до його збереження та захисту.

Наша продукція відповідає всім європейським стандартам якості. Екологічні пакети від «Помічниці» можуть посперечатися зі звичайними сміттєвими мішками і ціною, і якістю. Для замовлення, завітайте у каталог, виберіть підходящий розмір та оформіть замовлення, зателефонувавши або заповнивши спеціальну форму.