Ми пропонуємо Вам гофротара купити для формування екологічно чистої упаковки. Для упаковки ми настійливо рекомендуємо використовувати гофрокартон - найпоширеніший матеріал, що використовується для упаковки продукції на піддон.

Тришаровий гофрокартон складається з двох шарів картону і шару хвилеподібного картону між ними. Він легкий, міцний і має хороші амортизаційні властивості. Використовується для упаковки на піддон будь-якої продукції - від продовольчих товарів до хімічної промисловості. Гофрокартон володіє міцними і легкими властивостями і відмінними амортизаційними характеристиками. Це екологічно чиста, практична і в той же час недорога упаковка, яку можна використовувати при запаковуванні техніки, кераміки, посуду, тендітних елементів меблів, скла та іншої продукції. Виробляється, як правило, з обрізів краями.

Гофротара є ідеальною вторинною сировиною: пошкоджені або старі коробки легко переробляються і «перетворюються» в нову тару. Крім того, поверхня таких упаковок є ідеальним місцем для реклами компанії, нанесення адресних даних, інформації про тип і особливості вантажу.