Ванни не втрачають своєї популярності. Вони прості у догляді, довго зберігають привабливий зовнішній вигляд, для них легко знайти місце в будь-якій квартирі, навіть малогабаритної хрущовці. Ви легко зможете переконатися в цьому і купити ванну в АЛЛО, яка підійде саме вам. Для цього необов'язково витрачати багато. У бюджетному сегменті ви легко знайдете відповідний варіант.

SunLight 4001 - австрійська практичність

Ванна розроблена австрійською компанією, що відразу помітно по привабливому зовнішньому вигляду, аеродинамічному дизайну і продуманістю найменших дрібниць. В основі корпусу - сталь, покрита шаром акрилу. Він створює приємний глянець з м'яким і ненав'язливим мерехтінням. При цьому покриття абсолютно неслизьке і безпечне для всіх членів сім'ї. Окрема особливість - широкі бортики. Тепер всі улюблені тюбики з косметикою будуть під рукою в будь-який момент.

Конструкція ванни оснащена стійкими ніжками із загартованої сталі, які витримують майже будь-яке навантаження.

Koller Pool B05E2200E - європейський комфорт

Цей виробник також родом з Австрії, тому модель виглядає не тільки привабливо, але й монументально. Яскрава фішка - вбудоване сидіння, що дозволить з комфортом розміститися навіть при компактній довжині в 105 см. Додатково виділяється такими особливостями:

  • сталевий корпус, покритий декількома шарами емалі;
  • при необхідності можна окремо придбати і змонтувати панель;
  • вбудований захист від переливу.

За численними відгуками користувачів, ця ванна зберігає свій білосніжний вигляд навіть при мінімальних зусиллях по догляду.

Kolo Sensa 140 - мінімалістична оригінальність

Незважаючи на свою доступну вартість, ця модель оптимально підійде навіть для максимально вимогливих клієнтів. Вона вигідно виділяється привабливою формою і якісним виконанням. 5 мм акрилового покриття надійно поглинають звуки падаючої води і зберігають тепло тіла. Особливе покриття максимально спрощує догляд за ванною, досить тільки уникати абразивів.