З розвитком інтернет-технологій кредити, отримані онлайн, стали популярними серед користувачів. Подібні кредити оформляють в мікрофінансових компаніях. Взяти необхідну суму можливо за 15 хвилин, без документів і дзвінків. Подібна система зробила онлайн позики доступними. В останні роки цим користується кожен 8 громадянин.

Переваги онлайн кредитів

Головні переваги онлайн позик:

  •     Вам не будуть дзвонити для того, щоб перевірити особу.
  •     Мінімум документів: потрібно лише паспорт.
  •     Отримати необхідну грошову суму можливо за 5-20 хвилин.
  •     Графік роботи. Отримати гроші можливо в вихідний або ввечері.
  •     Лояльне ставлення до клієнтів, вимог всього 2: вік старше 21 років і наявність українського громадянства.
  •     Не потрібно вказувати мету видачі.
  •     Зручна можливість отримати грошові кошти прямо з дому.


Послугами мікрофінансових організацій досить часто користуються ті, кому важко отримати гроші в звичайному банку. Це можуть бути фрілансери, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування, жінки в декреті і студенти. Навіть ті, у кого погана кредитна історія, можуть розраховувати на позику.

Сервіс кредитування Credit-Pro

Credit-Pro допомагає отримати кредит на будь-які потреби за п'ять хвилин. Для початку треба вибрати термін кредиту і грошову суму, потім - відповісти на питання. Відвідувачі сервісу заповнюють заявку, вводять номер телефону, ПІБ, серію і номер паспорта. Цього буде достатньо, щоб заявка надійшла в систему і була розглянута автоматично.

За умови, що відповідь позитивна - користувач прикріплює свою карту і укладає договір. Відразу після цього гроші переводяться на карту. Даний процес оформлення кредиту займає не більше 10 хвилин. У разі якщо рішення по позиці буде негативне - подати наступну заявку є можливість через 30 днів.

Повторний займ онлайн оформляють з особистого кабінету, заповнювати анкету вже не треба. Попросту вкажіть термін і суму, і, за умови, що попередній кредит був закритий, ви з легкістю отримаєте новий.

Сервіс може гарантувати повну конфіденційність даних клієнта і безпечну співпрацю. Ми не розкриваємо відомості третім особам, інформація захищена за допомогою сучасних цифрових протоколів.

Умови інтернет-сервісу

В Credit-Pro дуже лояльно ставляться до користувачів, тут високий показник схвалення позик, хороша швидкість видачі грошей і найпростіші умови. Під час першого звернення клієнт може отримати від 500 до 3000 гривень, на термін від 7 до 30 діб.

Для постійних користувачів доступна сума 10000 гривень (https://credit-pro.com.ua). Процентна ставка для всіх однакова, але можуть бути умови, які дозволяють її знизити.

Важливо вчасно повертати борг, оскільки при простроченні нараховуються штрафні відсотки, а ваша кредитна історія зіпсується. За умови, що немає можливості погасити кредит вчасно, необхідно оформити пролонгацію. Дана послуга доступна з першого дня прострочення, оформити пролонгацію можливо, використовуючи особистий кабінет. При цьому потрібно оплатити лише відсоток по кредиту, і термін переноситься.