Оновлення асортименту. Ви знову можете автогодівниця для риб купити у нашому інтернет-магазині. Годівниці дозволяють рибоводам спростити роботу і швидше досягти високоефективного рівня виробництва. Якщо Ви хочете скоротити витрати дорогого корму і домогтися стабільного швидкого зростання риб - Вам необхідно використовувати годівниці для риб. Бункер з кормом надійно захищає дорогий корм від псування, а дозатор видає тільки необхідне рибі кількість корму економлячи Ваш час і працю.

Замовляйте автогодівницю "Рефлекс - 500", яка призначена для використання на ставках від 5 га до 16 га. Годування залежно від активності риби. Ємність з кришкою і маятниковим механізмом. Експлуатація без споживання електроенергії. Кількість корму регулюється на маятниковій системі. Призначені для пелетированного корму 2 - 8 мм.

Наша компанія пропонує тільки вигідні умови співпраці для своїх клієнтів. Доставка здійснюється по всій території України. Оформити замовлення можна на сайті або зателефонувавши за контактним номером.