Весна саме час спробувати щось нове і збагатити свою грядку урожаєм. Ми пропонуємо насіння купити поштою високої якості. Обирайте насіння моркви Маріон F1 на спеціальній водорозчинній стрічці зі знижкою 50%! Сорт високоврожайний стійкий до хвороб. Довжина 15-17 см, солодка, соковита, смачна.

Насіння на стрічці - відмінний варіант для людей, які вважають за краще економити час. Перевагою такого способу посіву є його швидкість. Досить зробити борозни на потрібну глибину, розтягнути стрічку, відрізати потрібну довжину і засипати ґрунтом.

Насіння на стрічці розташовані на необхідній відстані одне від одного. Це запобігає зайвому загущенню посівів і їх слабке зростання. Виключений і недолік насіння: рівна відстань між посівним матеріалом дозволяє отримати рівномірні сходи по всій грядці. Насіння на стрічці знову економлять час: не потрібно проріджувати сіянці або робити досів. Проріджування можна проводити в міру росту рослин для отримання ранньої продукції.

Насіння проклеєні на водорозчинну стрічку, яка абсолютно не перешкоджає появі сходів. При намоканні вона розкладається, не залишаючи сміття на грядці.

Пропонуємо Вам оптову або роздрібну ціну. Доставка здійснюється по всій території України поштовими сервісами. Оплата зручним способом.