Ми виготовляємо печатки і штампи ціна на які приємно Вас здивує. Поспішіть придбати кишенькову печатку Trodat 9440 зі знижкою 14%!!!

Кишенькова оснастка вирізняється серед інших оснасток своєю компактністю. Її з легкістю можна носити в кишені, і вона завжди буде у Вас під рукою. Кишенькові оснащення виготовляються, як для круглих печаток, так і для прямокутних штампів.

Печатка Trodat 9440 дозволяє робити як традиційну круглу, так і трикутну або квадратну печатку. Інноваційна конструкція оснастки 9440 дозволяє носити печатку в кишені, або сумочці, не побоюючись вимазатися фарбою. При цьому працює вона практично як автомат – одним натисненням.

Обирайте наявну печатку або ж Ви можете замовити індивідуальне виготовлення.  Замовлення виконуються в найкоротші терміни. Ми надаємо можливість замовити друк або штамп в єдиному екземплярі або кілька одиниць.

Для оформлення замовлення скористайтесь спеціальною формою на сайті або зателефонуйте нам. Адресна доставка по всій Україні в офіс. Безкоштовна адресна доставка від 500 грн.