ТМ "ГРІН-ВІЗА" продовжує розширювати асортимент доступними за ціною і оптимальними за складом і сировинним компонентам продуктами. Базова формула зміцнення захисних сил організму і забезпечення його активного імунної відповіді: Грінвіт "ВІТАМІН Д3" + ФІТОФОРТЕ "ІМУНІТЕТ ФОРТЕ" і "ВІТАМІН С", "ЦИНК +" і "СЕЛЕН +".

Дані позиції, які Ви можете знайти у Грін-Віза каталог,  - це необхідність для здоров'я, економічний підхід за ціною та вигода профілактики для попередження ускладнень вірусних захворювань. Використано натуральні стандартизовані екстракти від європейських постачальників, враховані добові потреби організму в речовинах і курси застосування. Готується до реалізації "каротіноі" - натуральний провітамін А з маслом обліпихи, який так само є важливою ланкою для сильного імунітету і здоров'я шкіри, для збереження гостроти зору і профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту. Чекаємо новинку, бережемо себе і своїх близьких! ГРІН-ВІЗА поруч!

Гарантуємо високу якість продукції і швидку доставку по всій Україні. Ви можете забрати замовлення самостійно при зустрічі. Адреса: місто Харків, станція метро Університет. Про час доставки домовляйтесь за контактними номерами телефонів.