Ми намагаємося задовільнити потреба споживачів і постійно оновлюємо асортимент нашого магазину. Якщо Ви планували фритюрниця в кафе купити, зараз найкращий момент! У продажі з'явилась сучасна малогабаритна фритюрниця Altezoro NJL 4 + 4 LT, призначена для невеликих порцій. Її конструкція та невеликі розміри дозволяють використання не лише в закладах харчування, а й в домашніх умовах.

Завдяки Altezoro NJL 4 + 4 LT, Ви зумієте приготувати такі продукти, як картопля фрі, біляші, чіпси, чебуреки, пончики та інші борошняні вироби, а також рибу, м'ясо і овочі. Фритюрниця Altezoro NJL 4 + 4 LT має дві ванни, кожна з яких по 4 літри, що дозволить вам приготувати за один раз велику кількість продуктів. Відрізняється габаритними розмірами - 500х420х330 мм, фритюрниця стане прекрасним доповненням для будь-якого кафе, бару чи ресторану. А за рахунок міцного і практичного для догляду корпусу, цей прекрасний помічник залишиться з Вами на довгі роки. Потужність фритюрниці - 2,2 + 2,2 кВт / 220 В. Вибравши цю модель, Ви завжди зможете балувати своїх клієнтів прекрасно приготованими стравами, при цьому економлячи місце на кухні і час на створення кулінарних шедеврів!

Завітайте у каталог нашого магазину та замовте просту у користуванні фритюрницю за контактними телефонами або ж заповнивши форму на сайті.