М'язовий електростимулятор - знахідка для людей, що хочуть мати гарну фігуру але не мають часу на спорт. В інтернет-магазині Сетавір ви знайдете стимулятори на будь-який смак та гаманець! 

М'язовий стимулятор  допоможе зробити рельєфні м'язи, накачати прес і підтягнути фігуру за короткий термін без важких фізичних навантажень.  Більшість дієт допомагають позбавитися від зайвих кілограмів, але вони не вирішують проблем в'ялої шкіри і обвислою мускулатури.

Один з кращих елекростимуляторів Аб Троник Х2 - це науково перевірений винахід, який викликає активні скорочення м'язів. Така технологія майже в 7 разів ефективніше за звичайні фізичні вправи!Принцип роботи пояса полягає в дії на м'язи електронною стимуляцією, що викликає їх активне скорочення. Окрім цього застосована технологія подвійного каналу, яка дозволяє одночасно впливати на дві окремі групи м'язів.

Інтернет-магазин Сетавір пропонує широкий асортимент м’язових стимуляторів. Переходьте за посиланням в рубрику "Товари" та вибирайте стимулятор для себе!