Відповідно до слів Державної податкової служби, електронний кабінет надає можливість реалізовувати права та обов’язки платників податків, визначених ПКУ та іншими законами.

На контролюючі органи покладено контроль за дотриманням законів, шляхом:

  • перегляду інформації по єдиному рахунку, у тому числі з Реєстру платежів з єдиного рахунку в розрізі окремого платника податків;
  • перегляду інформації про платника податків, що збирається, використовується та формується контролюючими органами у зв’язку з обліком платників податків та адмініструванням податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійсненням податкового контролю, у тому числі дані оперативного обліку податків, зборів, єдиного внеску (у тому числі дані інтегрованих карток платників податків);
  • проведення звірки розрахунків платників податків з державним та місцевими бюджетами, а також одержання документа, що підтверджує стан розрахунків, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з Електронного кабінету із накладенням кваліфікованого електронного підпису посадової особи контролюючого органу та кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу із застосуванням засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

Щоб отримати витяг щодо стану розрахунків платник податків, який використовує єдиний рахунок, надсилає до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку запит за формою «F/J1300204» через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

Відповідь Ви отримаєте через Електронний кабінет, не пізніше 15-ти робочих днів з дня  у вигляді витягу з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків платника за формою «F/J1400204».

Витяг буде сформовано за вибраний платником період. Період Ви повинні вибрати під час створення запиту, з урахуванням строків давності, станом на дату відправлення запиту до органів ДПС.

 Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.