Держпраці розповідає, що заходи до притягнення підприємця та його посадових осіб до відповідальності за неоформлених працівників вживаються одночасно із внесенням припису незалежно, навіть якщо виявлені порушення будуть усунені  у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування (п. 25 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 р. №823). Під час відвідування одразу складається протокол про адміністративне правопорушення та відповідно до ст. 265 КЗпП на юридичну особу (фізичну особу-підприємця) накладається фінансова санкція.

Якщо Ви фактично допустили працівника (іноземця або особи без громадянства) до роботи без оформлення трудового контракту (договору), це карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8,5 тис. до 17 тис. грн).

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), та виплату зарплат «в конверті» ФОП/підприємство на І-III групі оподаткування отримає лише попередження, а підприємство/підприємець на ІV групі або загальній системі оподаткування сплатить 10 мінімальних заробітних плат (з 01.01.2021 року – це 60 тис. грн). За повторне порушення протягом двох років доведеться сплатити 30 мінімальних заробітних плат (180 тис. грн).

Якщо Ви не дозволите або не допустите інспекторів до перевірки з питань виявлення тіньових працівників та зарплати «у конвертах» штраф – 16 мінімальних заробітних плат (96 тис. грн).

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.